Novice

Rezultati prvenstva v veliki kombinaciji in premični tarči

Janina Žagar, 4. september 2017

V soboto, 2. septembra 2017, se je na strelišču v Gaj - Pragersko  odvijalo Državno prvenstvo v veliki kombinaciji in premični tarči BM za veterane, člane, mladince in ženske. 

 

REZULTATI V POSAMEZNI KATEGORIJI:

VETERANI KROGLA

ŠT.

IME IN PRIIMEK

OZ

LISICA

SRNJAK

GAMS

PUJS

SKUPAJ

MESTO

56

ZUPAN ANTON

ZGS

50

49

48

49

196

1

5

PIČULIN IGOR

GORENSKA

49

50

49

45

193

2

32

URANKAR DUŠAN

CELJE

49

50

49

45

193

3

 

VETERANI GOLOBI

ŠT.

IME IN PRIIMEK

OZ

TRAP

KOMPAK

SKUPAJ

MESTO

5

PIČULIN IGOR

GORENSKA

24

25

196

1

2

URBANČIČ BOJAN

MARIBOR

23

23

184

2

22

ŠKRLJ JANEZ

NOTRANJSKA

24

22

184

3

 

VETERANI KOMBINACIJA

ŠT.

IME IN PRIIMEK

OZ

TRAP

KOMPAK

SKUPAJ

LISICA

SRNJAK

GAMS

PUJS

SKUPAJ

SKUPAJ

MESTO

5

PIČULIN IGOR

GORENSKA

24

25

196

49

50

49

45

193

389

1

32

URANKAR DUŠAN

CELJE

23

22

180

49

50

49

45

193

373

2

56

ZUPAN ANTON

ZGS

23

21

176

50

49

48

49

196

372

3

 

ČLANI KROGLA

ŠT.

IME IN PRIIMEK

OZ

LISICA

SRNJAK

GAMS

PUJS

SKUPAJ

MESTO

40

VIDMAR FRANCI

ZASAVJE

50

50

48

50

198

1

61

ŠTEFANČIČ JOŽE

POSAVJE

50

50

49

47

196

2

50

KANDARE DAMJAN

NOTRANJSKA

50

50

48

46

194

3

 

ČLANI GOLOBI

ŠT.

IME IN PRIIMEK

OZ

TRAP

KOMPAK

SKUPAJ

MESTO

21

HLEBŠ MATJAŽ

ZASAVJE

25

22

188

1

60

GARMUT MAKS

MARIBOR

24

23

188

2

19

SADEK BOŠTJAN

MARIBOR

23

23

184

3

 

ČLANI KOMBINACIJA

ŠT.

IME IN PRIIMEK

OZ

TRAP

KOMPAK

SKUPAJ

LISICA

SRNJAK

GAMS

PUJS

SKUPAJ

SKUPAJ

MESTO

21

HLEBŠ MATJAŽ

ZASAVJE

25

22

188

49

50

50

45

194

382

1

60

GARMUT MAKS

MARIBOR

24

23

188

50

47

48

48

193

381

2

40

VIDMAR FRANCI

ZASAVJE

21

24

180

50

50

48

50

198

378

3

 

MLADINCI KOMBINACIJA

                         

ŠT.

IME IN PRIIMEK

OZ

TRAP

KOMPAK

SKUPAJ

LISICA

SRNJAK

GAMS

PUJS

SKUPAJ

SKUPAJ

MESTO

31

PETELINJEK JAKOB

CELJE

20

20

160

46

50

49

47

192

352

1

42

KANDARE ERIK

NOTRANJSKA

18

17

140

50

50

48

46

194

334

2

15

SENIČ ALJAŽ

CELJE

19

10

116

48

47

37

47

179

295

3

54

STRNAD NEJC

PTUJ-ORMOŽ

19

12

124

44

33

38

32

147

271

4

                         

 

MLADINCI GOLOBI

                         

ŠT.

IME IN PRIIMEK

OZ

TRAP

KOMPAK

SKUPAJ

MESTO

           

31

PETELINJEK JAKOB

CELJE

20

20

160

1

           

42

KANDARE ERIK

NOTRANJSKA

18

17

140

2

           

54

STRNAD NEJC

PTUJ-ORMOŽ

19

12

124

3

           

15

SENIČ ALJAŽ

CELJE

19

10

116

4

           
                         

 

MLADINCI KROGLA

                         

ŠT.

IME IN PRIIMEK

OZ

LISICA

SRNJAK

GAMS

PUJS

SKUPAJ

MESTO

       

42

KANDARE ERIK

NOTRANJSKA

50

50

48

46

194

1

       

31

PETELINJEK JAKOB

CELJE

46

50

49

47

192

2

       

15

SENIČ ALJAŽ

CELJE

48

47

37

47

179

3

       

54

STRNAD NEJC

PTUJ-ORMOŽ

44

33

38

32

147

4

       

 

ŽENSKE KOMBINACIJA

                         

ŠT.

IME IN PRIIMEK

OZ

TRAP

KOMPAK

SKUPAJ

LISICA

SRNJAK

GAMS

PUJS

SKUPAJ

SKUPAJ

MESTO

75

METEŽ JANJA

BELA KRAJNA

14

4

72

45

46

45

41

177

249

1

76

ŠČAP ANICA

PRLEKIJA

20

5

100

34

24

23

22

103

203

2

74

MAR KLAVDIJA

PTUJ-ORMOŽ

8

13

84

7

45

20

6

78

162

3

                         

 

ŽENSKE GOLOBI

                         

ŠT.

IME IN PRIIMEK

OZ

TRAP

KOMPAK

SKUPAJ

MESTO

           

76

ŠČAP ANICA

PRLEKIJA

20

5

100

1

           

74

MAR KLAVDIJA

PTUJ-ORMOŽ

8

13

84

2

           

75

METEŽ JANJA

BELA KRAJNA

14

4

72

3

           
                         

 

ŽENSKE KROGLA

                         

ŠT.

IME IN PRIIMEK

OZ

LISICA

SRNJAK

GAMS

PUJS

SKUPAJ

MESTO

       

75

METEŽ JANJA

BELA KRAJNA

45

46

45

41

177

1

       

76

ŠČAP ANICA

PRLEKIJA

34

24

23

22

103

2

       

74

MAR KLAVDIJA

PTUJ-ORMOŽ

7

45

20

6

78

3

       

 

REZULTATI OPEN:

KROGLA

                 

ŠT.

IME IN PRIIMEK

OZ

LISICA

SRNJAK

GAMS

PUJS

SKUPAJ

MESTO

40

VIDMAR FRANCI

ZASAVJE

50

50

48

50

198

1

56

ZUPAN ANTON

ZGS

50

49

48

49

196

2

61

ŠTEFANČIČ JOŽE

POSAVJE

50

50

49

47

196

3

 

 GOLOBI OPEN

               

ŠT.

IME IN PRIIMEK

KATEGORIJA

OZ

TRAP

KOMPAK

SKUPAJ

MESTO

5.

PIČULIN IGOR

V

GORENSKA

24

25

196

1

21.

HLEBŠ MATJAŽ

Č

ZASAVJE

25

22

188

2

60.

GARMUT MAKS

Č

MARIBOR

24

23

188

3

 

KOMBINACIJA OPEN

                         

ŠT.

IME IN PRIIMEK

OZ

TRAP

KOMPAK

SKUPAJ

LISICA

SRNJAK

GAMS

PUJS

SKUPAJ

SKUPAJ

MESTO

5

PIČULIN IGOR

GORENSKA

24

25

196

49

50

49

45

193

389

1

21

HLEBŠ MATJAŽ

ZASAVJE

25

22

188

49

50

50

45

194

382

2

60

GARMUT MAKS

MARIBOR

24

23

188

50

47

48

48

193

381

3


RAZVRSTITEV EKIP OBMOČNIH ZVEZ:

GOLOBI

 

KROGLA

 

KOMBINACIJA

                     

OZ

TOČKE

MESTO

 

OZ

TOČKE

MESTO

 

OZ

TOČKE

MESTO

ZASAVJE

548

1

 

ZASAVJE

572

1

 

ZASAVJE

1120

1

CELJE

540

2

 

POSAVJE

570

2

 

CELJE

1107

2

NOTRANJSKA

524

3

 

CELJE

567

3

 

NOTRANJSKA

1071

3

MARIBOR

520

4

 

NOVO MESTO

562

4

 

POSAVJE

1070

4

KOROŠKA

516

5

 

NOTRANJSKA

547

5

 

KOROŠKA

1055

5

KOČEVJE

500

7

 

MARIBOR

541

6

 

LJUBLJANA

1055

6

POSAVJE

500

6

 

KOROŠKA

539

7

 

NOVO MESTO

1054

7

NOVO MESTO

492

8

 

GORENSKA

538

8

 

KOČEVJE

1036

8

GORENSKA

480

9

 

KOČEVJE

536

9

 

GORENSKA

1018

9

LJUBLJANA

460

10

 

PTUJ-ORMOŽ

536

10

 

MARIBOR

976

10

PTUJ-ORMOŽ

424

11

 

LJUBLJANA

516

11

 

PTUJ-ORMOŽ

960

11

BELA KRAJNA

408

12

 

PREKMURJE

471

12

 

BELA KRAJNA

875

12

PREKMURJE

404

13

 

BELA KRAJNA

467

13

 

PREKMURJE

875

13

PRLEKIJA

380

14

 

PRLEKIJA

405

14

 

PRLEKIJA

785

14


PREMIČNA TARČA BEŽEČI MERJASEC:

ŠT.

IME IN PRIIMEK

OZ

REZ

MESTO

50

KANDARE DAMJAN

NOTRANJSKA

89

1

21

HLEBŠ MATJAŽ

ZASAVJE

87

2

19

SADEK BOŠTJAN

MARIBOR

86

3


PREMIČNA TARČA BEŽEČI MERJASEC EKIPE OBMOČNIH ZVEZ:

OZ

TOČKE

MESTO

MARIBOR

235

1

POSAVJE

221

2

NOTRANJSKA

211

3

CELJE

211

3


Rezultat za mojster strelec so dosegli sledeči strelci:

Krogla: Vidmar Franci, Zupan Anton in Štefančič Jože

Golobi: Pičulin Igor, Hlebš Matjaž, Garmut Maks, Mlinarič Rudolf, Urbančič Bojan, Sadek Boštjan, Finkšt Miha, Ješovnik Jure, Hlebš Nejc, Škrl Janez, Vidmar Franci, Kersnik Mitja, Pintar Anže, Kovačič Rudolf ml., Štefančič Jože, Urankar Dušan, Pogorilić Zlatko, Verdev Bogdan, Hace Erik in Koncilja Franci

Bežeči merjasec: Kandare Damjan, Hlebš Matjaž, Sadek Boštjan, Pičulin Igor in Štefančič Jože

Rezultati ostalih strelcev so objavljeni na sledečih povezavah:

BM ekipe.xlsx

BM posamezno.xlsx

ČLANI.xlsx

EKIPE RAZVRSTITVE.xlsx

EKIPE REZULTATI.xlsx

GOLOBI OPEN.xlsx

KOMBINACIJA OPEN.xlsx

KROGLA OPEN.xlsx

MLADINCI.xlsx

VETERANI.xlsx

ŽENSKE.xlsx