Novo vodstvo ZLD Prlekije

V zvezi lovskih družin (ZLD) Prlekije se je 15. junija v Boračevi na podlagi določil Pravil ZLD-P izvedel redni volilni občni zbor. Predstavniki članic so izvolili novo vodstvo ter delovna telesa ZLD-P za obdobje 2024-2028.

Upravni odbor ZLD Prlekije 2024-28. Foto: Dani Mauko

Dosedanjega predsednika Milana Kolariča iz Gornje Radgone je zamenjal Branko Žnidarič, starešina LD Mala Nedelja. Izvoljeni so bili tudi člani nadzornega odbora ter člani častnega razsodišča ZLD Prlekije. Blagajniška dela opravlja Branko Hladen, naloge in dela strokovnega tajnika pa opravlja še naprej Andrej Rugole.

Predsednik delovnega predsedstva Robert Pregrad se je v imenu vseh predstavnikov zahvalil Kolariču za dobro delo v preteklem mandatnem obdobju, novemu predsedniku Žnidariču pa zaželel veliko uspeha pri realizaciji programa dela v korist vseh članic in članov ZLD Prlekije in zelene bratovščine.

Andrej Rugole, strokovni tajnik ZLD Prlekije